1. HAFTA MAÇ PROGRAMI


saat 24 EYLÜL PAZARTESİ M.S
18:15 Nedim Saraçoğlu Rıza Baysal 6/9
19:15 Erkan Dodanlı Şükür Harmanda 5/9
20.15 Burhan Kılınç Onur Özbaş3/9
21:15 İrfan Erdoğan Tahsin Dikmen9/0
saat 25 EYLÜL SALI M.S
18:15 Elvan Çavuşoğlu Barış Dodanlı 5/9
19:15 Cihan Ertürk Ali Çoşar 4/9
20.15
21:15
saat 26 Eylül ÇARŞAMBA M.S
18:15
19:15 Burhan Kılınç Rıza Baysal 3/9
20.15 İrfan Erdoğan Şükür Harmanda3/9
21:15 Elvan Çavuşoğlu Onur Özbaş9/6
saat 27 Eylül PERŞEMBE M.S
18:15 Erkan Dodanlı Nedim Saraçoğlu
19:15 Şükür Harmanda Cihan Cellat
20.15 Sedat Güngör Ali Çoşar
21:15 Cihan Ertürk Tahsin Dikmen

2. HAFTA MAÇ PROGRAMI


saat 01 Ekim PAZARTESİ M.S
18:15 Cihan Cellat Onur Özbaş
19:15 Elvan Çavuşoğlu Rıza Baysal
20.15 Cihan Ertürk Nedim Saraçoğlu
21:15 İrfan Erdoğan Burhan Kılınç
saat 02 Ekim SALI M.S
18:15 Cihan Ertürk Şükür Harmanda
19:15 Sedat Güngör Barış Dodanlı
20.15 İbrahim Karpuz Tahsin Dikmen
21:15 Murathan Küçük Ali Çoşar
saat 03 Ekim ÇARŞAMBA M.S
18:15
19:15 Elvan Çavuşoğlu Burhan Kılınç
20.15 İrfan Erdoğan Nedim Saraçoğlu
21:15 Ali Çoşar Tahsin Dikmen
saat 04 Ekim PERŞEMBE M.S
18:15 Cihan Cellat Rıza Baysal
19:15 Sedat Güngör Onur Özbaş
20.15 İbrahim Karpuz Şükür Harmanda
21:15 Murathan Küçük Barış Dodanlı

3. HAFTA MAÇ PROGRAMI


saat 08 Ekim PAZARTESİ M.S
18:15 Cihan Cellat İrfan Erdoğan
19:15 Sedat Güngör Rıza Baysal
20.15 Barış Dodanlı Onur Özbaş
21:15 Ali Çoşar Şükür Harmanda
saat 09 Ekim SALI M.S
18:15 Sedat Güngör Erkan Dodanlı
19:15 Ali Çoşar Nedim Saraçoğlu
20.15 İbrahim Karpuz Burhan Kılınç
21:15 Murathan Küçük Tahsin Dikmen
saat 10 Ekim ÇARŞAMBA M.S
18:15
19:15 İbrahim Karpuz Onur Özbaş
20.15 Barış Dodanlı Rıza Baysal
21:15 Tahsin Dikmen Şükür Harmanda
saat 11 Ekim PERŞEMBE M.S
18:15 Cihan Cellat Erkan Dodanlı
19:15 Elvan Çavuşoğlu İrfan Erdoğan
20.15 İbrahim Karpuz Nedim Saraçoğlu
21:15 Murathan Küçük Onur Özbaş

4. HAFTA MAÇ PROGRAMI


saat 15 Ekim PAZARTESİ M.S
18:15 Cihan Cellat Cihan Ertürk
19:15 Sedat Güngör İrfan Erdoğan
20.15 Ali Çoşar Burhan Kılınç
21:15 Tahsin Dikmen Nedim Saraçoğlu
saat 16 Ekim SALI M.S
18:15 Barış Dodanlı Erkan Dodanlı
19:15 Onur Özbaş Rıza Baysal
20.15 İbrahim Karpuz Elvan Çavuşoğlu
21:15 Murathan Küçük Şükür Harmanda
saat 17 Ekim ÇARŞAMBA M.S
18:15 Sedat Güngör Cihan Ertürk
19:15 Şükür Harmanda Nedim Saraçoğlu
20.15 Ali Çoşar Elvan Çavuşoğlu
21:15 Tahsin Dikmen Burhan Kılınç
saat 18 Ekim PERŞEMBE M.S
18:15 Onur Özbaşı Erkan Dodanlı
19:15 Murathan Küçük Rıza Baysal
20.15 İbrahim Karpuz Cihan Cellat
21:15 Barış Dodanlı İrfan Erdoğan

5. HAFTA MAÇ PROGRAMI


saat 22 Ekim PAZARTESİ M.S
18:15 Tahsin Dikmen Cihan Cellat
19:15 Rıza Baysal İrfan Erdoğan
20.15 Şükür Harmanda Elvan Çavuşoğlu
21:15 Onur Özbaş Cihan Ertürk
saat 23 Ekim SALI M.S
18:15 Nedim Saraçoğlu Burhan Kılınç
19:15 Murathan Küçük Erkan Dodanlı
20.15 Sedat Güngör İbrahim Karpuz
21:15 Ali Çoşar Onur Özbaş
saat 24 Ekim ÇARŞAMBA M.S
18:15 Onur Özbaş İrfan Erdoğan
19:15 Şükür Harmanda Burhan Kılınç
20.15 Tahsin Dikmen Elvan Çavuşoğlu
21:15 Barış Dodanlı Cihan Ertürk
saat 25 Ekim PERŞEMBE M.S
18:15 Rıza Baysal Erkan Dodanlı
19:15 Ali Çoşar Cihan Cellat
20.15 Barış Dodanlı İbrahim Karpuz
21:15 Murathan Küçük Nedim Saraçoğlu

6. HAFTA MAÇ PROGRAMI


saat 29 Ekim PAZARTESİ M.S
18:15 Nedim SaraçoğluCihan Ertürk
19:15 Erkan Dodanlı İrfan Erdoğan
20.15 Şükür Harmanda Sedat Güngör
21:15 Tahsin Dikmen Barış Dodanlı
saat 30 Ekim SALI M.S
18:15
19:15 Barış Dodanlı Ali Çoşar
20.15 Rıza Baysal İbrahim Karpuz
21:15 Murathan Küçük Burhan Kılınç
saat 31 Ekim ÇARŞAMBA M.S
18:15
19:15 Erkan Dodanlı Cihan Ertürk
20.15 Nedim Saraçoğlu Elvan Çavuşoğlu
21:15 Tahsin Dikmen Sedat Güngör
saat 01 Kasım PERŞEMBE M.S
18:15
19:15 Rıza Baysal Cihan Ertürk
20.15 Ali Çoşar İbrahim Karpuz
21:15 Murathan Küçük İrfan Erdoğan

7. HAFTA MAÇ PROGRAMI


saat 05 Kasım PAZARTESİ M.S
18:15 Burhan Kılınç Cihan Cellat
19:15 Rıza Baysal Ali Çoşar
20.15 Nedim Saraçoğlu Barış Dodanlı
21:15 İrfan Erdoğan Cihan Ertürk
saat 06 Kasım SALI M.S
18:15
19:15 Burhan Kılınç Sedat Güngör
20.15 Erkan Dodanlı İbrahim Karpuz
21:15 Murathan Küçük Elvan Çavuşoğlu
saat 07 Kasım ÇARŞAMBA M.S
18:15
19:15 Nedim Saraçoğlu Sedat Güngör
20.15 Rıza Baysal Tahsin Dikmen
21:15 Şükür Harmanda Barış Dodanlı
saat 08 Kasım PERŞEMBE M.S
18:15 Erkan Dodanlı Ali Çoşar
19:15 Elvan Çavuşoğlu Cihan Cellat
20.15 İrfan Erdoğan İbrahim Karpuz
21:15 Murathan Küçük Cihan Ertürk

8. HAFTA MAÇ PROGRAMI


saat 12 Kasım PAZARTESİ M.S
18:15 Cihan Cellat Sedat Güngör
19:15 Rıza Baysal Şükür Harmanda
20.15 Erkan Dodanlı Tahsin Dikmen
21:15 Murathan Küçük Sedat Güngör
saat 13 Kasım SALI M.S
18:15 Burhan Kılınç Barış Dodanlı
19:15 Elvan Çavuşoğlu Sedat Güngör
20.15 İbrahim Karpuz Murathan Küçük
21:15 Cihan Cellat Barış Dodanlı
saat 14 Kasım ÇARŞAMBA M.S
18:15 Burhan Kılınç Erkan Dodanlı
19:15 Nedim Saraçoğlu Onur Özbaş
20.15 Tahsin Dikmen Onur Özbaş
21:15 Şükür Harmanda Onur Özbaş
saat 15 Kasım PERŞEMBE M.S
18:15 İrfan Erdoğan Ali Çoşar
19:15 Elvan Çavuşoğlu Erkan Dodanlı
20.15 Cihan Ertürk İbrahim Karpuz
21:15 Murathan Küçük Cihan Cellat